Europeum Hotel

Europeum to kameralny i stylowy butikowy hotel usytuowany w centrum Wrocławia, zaledwie 5 minut spacerem od Rynku Głównego. Zapraszamy Cię do naszego eleganckiego i przyjaznego miejsca w samym sercu miasta, na ulicę Kazimierza Wielkiego - jedną z najstarszych wrocławskich ulicy, w pobliżu tętniącego życiem rynku. Europeum to przede wszystkim wyjątkowa lokalizacja w historycznym centrum miasta, w pobliżu starego rynku, wśród zabytkowych kamienic połączona z wyjątkowymi, stylowymi wnętrzami autorską sztuką oraz profesjonalną i miłą obsługą.

Do dyspozycji oddajemy 36 eleganckich i komfortowych, 1-, 2-, 3-, a nawet 4-osobowych pokoi oraz apartamenty o bardzo wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. Każdy z nich ma swój unikatowy, niepowtarzalny wystrój i klimat, które na długo zostaną w pamięci.

Nasz butikowy Hotel dedykujemy osobom, które tak jak my kochają Wrocław, chcą i potrafią docenić design, luksus i wygodę, przy jednoczesnym zachowaniu kameralnej i intymnej atmosfery.

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 27a, 50-077 Wrocław Strona internetowa: www.europeum.pl Telefon: +48 71 371 44 00 Odległość od rynku: 300 m Wyślij zapytanie lub rezerwację do hotelu za pomocą naszego formularza, a otrzymasz rabat na nocleg na hasło Jarmark Świętojański 12%

Formularz kontaktowy

Lokalizacja hotelu:
Organizator i Realizacja: pianoforte jarmarki polskie wrocław

Copyright © 2011-2023 - Pianoforte Agencja Artystyczna
Wszelkie prawa zastrzeżone.