Dla wystawców

Informujemy, że przyjmujemy zgłoszenia na
Jarmark Świętojański Wrocław 2024

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w Jarmarku Świętojańskim na wrocławskim Rynku w charakterze wystawcy, zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami i procedurą zgłoszenia.

Szczegółowe zasady przyjmowania i weryfikacji zgłoszeń, plany Jarmarku Świętojańskiego Wrocław 2024 oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w punkcie nr 27.

1. Jaki jest termin Jarmarku Świętojańskiego? 2. Gdzie odbędzie się Jarmark Świętojański? 3. W jakiego typu stoiskach może być prowadzona sprzedaż na Jarmarku Świętojańskim?

Sprzedaż na Jarmarku Świętojańskim odbywać się będzie wyłącznie z domków drewnianych. Nie ma możliwości prowadzenia sprzedaży z namiotów, foodtrucków lub ustawiania indywidualnych ekspozycji i prowadzenia sprzedaży poza domkiem.

4. Jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać wystawcą? Kto może wziąć udział w Jarmarku?

W Jarmarku Świętojańskim mogą uczestniczyć: osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, osoby prawne, stowarzyszenia, fundacje, organizacje pożytku publicznego.

Aby zostać wystawcą, należy uzupełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, pozytywnie przejść weryfikację oraz dopełnić formalności określone przez Organizatora.

5. Jaki asortyment przyjmowany jest na Jarmark Świętojański?

Artykuły przemysłowe, rękodzieło i rzemiosło – artystyczne wyroby własne, dekoracje i ozdoby, ceramika, biżuteria, mydła i kosmetyki naturalne, ręcznie szyte zabawki z naturalnych materiałów, wyroby regionalne (w tym góralskie), kubki pamiątkowe z nadrukiem, pamiątki, wyroby ze szkła, świece, metaloplastyka, galanteria, torby, odzież artystyczna.

Artykuły spożywcze – regionalne sery i wędliny, pieczywo i wypieki, konfitury, miody, nalewki, wyroby czekoladowe i słodycze, zioła i przyprawy, kawy i herbaty, produkty naturalne i wegańskie.

6. Od kiedy można zgłaszać się na Jarmark w charakterze wystawcy?

Od momentu uruchomienia formularza zgłoszeniowego.

7. Do kiedy trwa przyjmowanie zgłoszeń?

Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc handlowych.

8. Jak długo trwa weryfikacja zgłoszeń?

Weryfikacja zgłoszeń trwa około 14 dni. Po tym czasie Zgłaszający otrzymuje drogą meilową ofertę udziału z propozycją lokalizacji i warunkami rozliczeń.

Odpowiadamy wyłącznie na zaakceptowane zgłoszenia.

9. Ile kosztuje wynajęcie domku?

Koszty wynajęcia domku są zróżnicowane, w zależności od lokalizacji i ustawienia domku na Jarmarku, oferowanego asortymentu, zgłoszonego zapotrzebowania na energię elektryczną – nie wszystkie lokalizacje mają możliwość podłączenia w przypadku wysokiego zapotrzebowania na prąd. Według tych kryteriów przygotowywana i przesyłana jest oferta udziału dla osoby zainteresowanej.

10. Czy trzeba mieć własny domek? 11. W jaki sposób można zgłosić chęć udziału w Jarmarku z własnym domkiem drewnianym?

W formularzu zgłoszeniowym należy podać, jaka jest potrzebna powierzchnia handlowa, szczegółowe wymiary domku, specyfikację techniczną, zdjęcia lub wizualizację

12. Czy można prowadzić sprzedaż z namiotu/foodtrucka lub przygotować indywidualną ekspozycję asortymentu, w przypadku, gdy nie potrzebuję domku?

Nie ma takiej możliwości. Sprzedaż może być prowadzona wyłącznie z domków drewnianych udostępnianych przez organizatora lub drewnianych domków własnych zaakceptowanych przez organizatora.

13. Czy mogę wynająć domek tylko na weekend/tydzień…?

Nie ma takiej możliwości. Domek jest udostępniany wystawcy na cały okres Jarmarku. Podejmując decyzję o udziale należy być przygotowanym na prowadzenie sprzedaży każdego dnia Jarmarku, codziennie w godzinach od 10.00 do 21.00.

14. Czy można wynająć tylko połowę domku?

Istnieje taka możliwość, ale pod warunkiem, że uda się zagospodarować drugą połowę domku. Nie dajemy jednak takiej gwarancji.

15. Jakie wymiary posiada domek udostępniany przez organizatora?

Domek ma wymiary: 3m – szerokość, 2m – głębokość.

16. Czy można samodzielnie wybrać lokalizację domku?

Tak. Zgłaszający określa w formularzu zgłoszeniowym wybraną lokalizację spośród dostępnych w danym momencie domków. Propozycja lokalizacji podlega akceptacji przez Organizatora. Ostateczną lokalizację akceptuje Organizator.

17. Czy można wyeksponować asortyment przed domkiem?

Tak, ale trzeba pamiętać, że ekspozycja, powinna być estetyczna i przygotowana w taki sposób, aby nie blokowała ciągów komunikacyjnych oraz nie przeszkadzała odwiedzającym i innym wystawcom.

18. Czy będzie zapewniony dostęp do przyłącza elektrycznego?

Tak. Każdy domek udostępniony przez organizatora wyposażony jest w podstawową instalację elektryczną.

19. Jak określić zapotrzebowanie na energię elektryczną?

Jeśli zapotrzebowanie na energię elektryczną ogranicza się do oświetlenia, zasilania kasy fiskalnej itp. to wystarczy zasilanie jednofazowe o mocy ok. 2- 3 kW.

Jeśli w domku będą używane dodatkowe urządzenia tj. np. lodówka, czajnik, należy sporządzić listę tych urządzeń, sprawdzić ich zapotrzebowanie na tabliczkach znamionowych lub instrukcji obsługi i podać wartość sumaryczną. Jeśli zapotrzebowanie przekracza 4 kW, wtedy konieczne jest zasilanie trójfazowe (siłowe).

20. Czy będzie możliwy dostęp do wody?

Tak, dla wystawców będzie udostępniony punkt poboru wody.

21. Czy można podjechać pod domek w celu zatowarowania?

Tak, ale tylko w wyznaczonych godzinach. Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta miasta Wrocław dostawy mogą odbywać się wyłącznie w godzinach porannych od 6.00 do 9.00.

22. Czy można parkować samochód za domkiem/obok domku? 23. Czy można prowadzić reklamę w domku w formie komunikatów głosowych?

Nie można prowadzić reklamy w takiej formie.

24. Czy można umieścić baner reklamowy na domku? 25. Co to jest 26. W jaki sposób można zgłosić chęć udziału w Jarmarku Świętojańskim? 27. Wyślij formularz zgłoszeniowy

» Formularz zgłoszeniowy

Organizator i Realizacja: pianoforte jarmarki polskie Pojawi.pl wrocław

Copyright © 2011-2024 - Pianoforte Agencja Artystyczna
Wszelkie prawa zastrzeżone.

» Regulamin strony internetowej