DB Hotel Wrocław

DB HOTEL WROCŁAW to czterogwiazdkowy hotel położony w obrębie Starego Miasta. Idealny dla osób odwiedzających Wrocław w celach biznesowych jak i również turystycznych. Dogodne połączenie z lotniskiem oraz arteriami komunikacyjnymi miasta zapewnia doskonały dojazd do Hotelu. Hotel posiada również bezpłatny parking podziemny.

Do dyspozycji Gości oddajemy komfortowe, przestronne, dźwiękoszczelne oraz klimatyzowane pokoje. Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem lub wanną. Wyposażenie pokoju obejmuje m.in. zestaw do parzenia kawy i herbaty, minibar, TV oraz WiFi.

Na parterze budynku mieści się restauracja serwująca codziennie rano śniadania kontynentalne w formie bufetu szwedzkiego. W ciągu dnia nasz Szef Kuchni zaprasza na dania regionalne oraz dania kuchni polskiej a’la carte. Zapraszamy naszych Gości również do baru znajdującego się w lobby hotelowym, gdzie w godzinach wieczornych mogą Państwo spędzić czas przy drinku.

Adres: Strzegomska 3 53-611 Wrocław Strona internetowa: www.dbhotel.com.pl Telefon: +48 608 108 001 Odległość od rynku: 2200 m Wyślij zapytanie lub rezerwację do hotelu za pomocą naszego formularza, a otrzymasz rabat na nocleg na hasło Jarmark Świętojański 10%

Formularz kontaktowy

Lokalizacja hotelu:
Organizator i Realizacja: pianoforte jarmarki polskie wrocław

Copyright © 2011-2021 - Pianoforte Agencja Artystyczna
Wszelkie prawa zastrzeżone.